Svářeč CO2 ZK135 Ostrava-Hrabová mzda až 20.050,-Kč

Českobratrská 2227/7, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava Agentura práce

Požadujeme

- Nutné vlastnit platný průkaz (ZK 135) - Základní vzdělání / SOU - Praxe- Zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita

Nabízíme

- Práce na Hlavní pracovní poměr

- Motivující finanční ohodnocení

Bonusy ke mzdě:

- Příplatek ke mzdě za svařování 120,- /den 8h. směny

- Příplatek ke mzdě za svařování 180,- /den 12h. směny

- Docházkový bonus již od 1. odpracovaného měsíce 1500,-

- Bonus za loajalitu již od 1. odpracovaného měsíce až 2000,-

Stravenky 110,-/den

- Nástup ihned - Zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti - Práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi - Místo výkonu práce je Ostrava Hrabová

-3 směnný provoz/8hodinové směny

-12hodinové směny (krátky-dlouhý týden 2-2-4)

-možnost stravování v závodní jídelně

Náplň práce

- Operátor, svářeč - svařování dílů a provádění oprav u svařovacích strojů

Firma: Max People s.r.o.

Kontakt: Zuzana Gärtnerová

Telefon: 603 729 186

Místo práce: Ostrava-Hrabová

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé